My Profile

hirad mousavi

Contact Details

Ribbons

Bio

موزه ملی بانکوک

موزه ملی بانکوک در تور تایلند مکان بسیار جالب و سرگرم کننده ای است که اگر به تاریخ و فرهنگ علاقمند نباشید بازهم بازدید از آن برای شما جذاب خواهد بود . این موزه برای نمایش هدایایی که پدر شاه رامای پنجم به او داده بود ، افتتاح شد اما پس از آن به نمایش آثار تاریخی این سرزمین اختصاص داده شده و در آن مجموعه بزرگی از سلاح های جنگی ، سنگ های زینتی و قیمتی ، عروسکهای منحصر بفرد ، لباس و منسوجان و ماسک های خن به نمایش گذارده شده است .

۷- بازدید از برج ساتورن Sathorn Unique Tower

این بنای نیمه کاره قرار بود به یکی از زیباترین آسمان خراش های شهر بانکوک تبدیل شود ، که با بحران های مالی متعددی روبرو شد . برخ ساتورن بنایی با چهل و نه طبقه است که در قلب شهر بانکوک قرار دارد و سالیان سال نیمه کاره و بدون استفاده رها شد . تا نهایتا به یکی از جاذبه های تفریحی تبدیل شد و هم اکنون علاقمندان از آن بالا می روند و و با پرداخت مبلغی می تواند از این برج آویزان می شوند و از این ارتفاع شاهد چشم اندازی زیبایی از شهر خواهند بود .بیشتر بخوانید: تور آنتالیا

بازدید از آکواریوم کی ال سی سی   Aquaria KLCC, Kuala Lumpur

به گزارش سفر باتو ، پیشنهاد می کنیم حین اقامت در شهر کوالالامپور بازدید از بنای باشکوه کی ال سی سی و آکواریوم شگفت انگیز موجود در آن را در برنامه های خود بگنجانید و از تماشای دنیای باشکوه و حیرت انگیز زیر آب نهایت لذت را ببرید . جالب است بدانید این آکواریوم یکی از بزرگ ترین آکواریوم های دنیا است که در آن حدود پنج هزار گونه از ماهیان نادر زیست می کنند .

 در این مجموعه سی و سه آکواریوم مجزا وجود دارد و گردشگران قادر اند حین گذر از تونلی به طول نود متر شاهد دنیای شگفت انگیز زیر آب باشند . 

ساخت آکواریوم کی ال سی سی در تور مالزی در سال 2004  میلادی به اتمام رسید و از همان زمان مورد استقبال گردشگران قرار گرفت . این آکواریوم گنجایش پنج هزار و ششصد متر مکعب آب را دارد و همانطور که گفتیم زیستگاه بیش از دویست و پنجاه گونه از ابزیان و ماهیان کوچک و بزرگ است .